Náš tým

Mgr. Tamara Svrčková


Ředitelka

Psycholožka a terapeutka Tamara Svrčková je zakladatelkou DC Protěž a stojí za veškerými aktivitami této neziskové organizace. Zajišťuje bezproblémové fungování všech služeb Komunitního centra, poskytuje supervizi dobrovolníkům a je kontaktní osobou pro zájemce o volnočasové aktivity pro seniory.

Luděk Svrček


Vedoucí vychovatel ve školičce Grébovka a koordinátor dobrovolníků

Luděk Svrček se dlouhodobě věnuje práci s dobrovolníky, zajišťuje řízení jednotlivých projektů (například Dětský den v Grébovce, Vánoční besídka) a zároveň je vedoucím vychovatelem dětské skupiny ve školičce Grébovka. Disponuje nejen odbornou kvalifikací pro péči o předškolní děti, ale také několikaletou praxí v oblasti práce s dětmi i se seniory a bohatými zkušenostmi v rámci organizace a produkce neziskových projektů.

Kateřina Minářová


Vychovatelka ve školičce

Katka vystudovala gymnázium a následně získala odbornou kvalifikaci pro péči o předškolní děti. Mezi její dlouholeté zájmy patří tanec a pohybové aktivity, což také plně uplatňuje při práci ve školce. Vede děti ke zdravému pohybu a rozvíjí tak jejich pohybové i motorické schopnosti.

Zuzana Arnadová


Koordinátorka dobrovolníků a PR

Zuzana Arnadová vystudovala obor Jazyková a literární kultura na UHK. Pracovala jako novinářka a redaktorka přílohy o vzdělávání v Hospodářských novinách a pro práci s dětmi získala praxi v australské Sydney na The Czech and Slovak school of Sydney. Ze svých zkušeností dnes těží v rámci dobrovolnických aktivit pro DC Protěž, na které ji nejvíce baví práce s lidmi, a proto se vydala cestou koordinátorky dobrovolníků.

Ing. Edita Minxová


Účetní

Pečlivá, svědomitá a ochotná je naše paní účetní, jsme rádi že jí máme.

Pavla Pastrňáková


Pečovatelka pro seniory

Pavla má vřelý vztah k seniorům i dětem, je obětavá a pečlivě se stará o to, aby se u nás každý cítil dobře.

Matěj Bystřický


IT externista

Programátor, webový vývojář a grafik.