Komunitní centrum Protěž


Komunitní centrum Prtotěž poskytuje psychosociální podporu a odborné poradenství každému, kdo se ocitl v těžké životní situaci a potřebuje pomoc. Soustředíme se zejména na prevenci sociálního vyloučení, a proto se systematicky snažíme o aktivizaci místní komunity a zvýšení počtu dobrovolníků, kteří by nám pomohli s organizací volnočasových aktivit pro seniory a znevýhodněné jedince. Společně vytváříme prostor pro mezigenerační setkávání.

Právní poradenství zdarma

Nevíte si rady v situaci, kdy jste přišli o bydlení nebo řešíte záležitosti týkající se dědictví? Nebo jinou situaci a potřebovali byste se poradit s právníkem? Kontaktujte nás nejlépe pomocí telefonu nebo přijďte k nám a do týdne se v našem komunitním centru sejdete s právníkem, který vám zdarma poradí.

Psychologické poradenství zdarma

Necítíte se v pohodě? Máte úzkostlivé stavy nebo se zkomplikovaly vztahy u vás v rodině a nevíte, jak dál? Ohrožuje někoho z okolí závislost nebo jste o někoho přišli? V takových a podobných případech můžete docházet do našeho komunitního centra na psychoterapie zdarma, které Vám s Vaší situací zdarma pomohou. Stačí se telefonicky domluvit na termínu.

Finančně-ekonomické poradenství zdarma

Jste v situaci, kdy potřebujete pomoci se založením účtu nebo Vás trápí špatná finanční situace a dluhy a rádi byste se poradili s odborníkem, co můžete ve Vaší situaci dělat? Neváhejte nás kontaktovat a sjednat si s odborníkem schůzku v našem komunitním centru na Praze 10, kde se Vám dostane bezplatného poradenství.

Nebojte se požádat o pomoc, proto tu jsme a rádi Vám pomůžeme.